Designer

Edgar I. Comanescu

Najważniejsze dla twórcy Salt Relax – Edgar'a I. Comanescu są sztuka i design. Dlatego budując firmę nadał jej modny i niespotykany dotąd smak. Jego klienci prowadzący największe hotele w Europie i Stanach Zjednoczonych, inni zajmujący się gastronomią o podwyższonych standardach oraz terapeuci wielkiego formatu są zachwyceni ciepłym światłem pochądzącym od lamp, odczuwalnym działaniem zdrowotnym ściany solnej oraz kolumnami solnymi.

Miłość do szczegółów i jakości

Edgar I. Comanescu używa zawsze najwyższej jakości surowców, które wraz z kafelkami solnymi tworzą zdumiewające efekty. Nasz Designer stworzył każdy produkt, począwszy od prototypu po sam efekt końcowy i dopracowanie najmniejszych szczegółów.

Styl lamp solnych idealnie pasuje do pokojów w SPA i Wellness, prywatnych domów i mieszkań. Edgar I. Comanescu tworzy również obrazy z soli górskiej, podświetlane lampami LED, którą nazwał „Niebieską serią”- tą formę sztuki możecie Państwo umiejscowić na ścianach swoich kancelarii, barów itp.

Dorastając w rodzinie artystów

uż jako małe dziecko nasz designer Edgar I. Comanescu odkrywał różne formy sztuki w pracowni swojego ojca. Eksperymentował z kolorami, surowcami oraz formami. Do teraz wytwarza własne narzędzia do pracy, co w dzisiejszych czasach można uznać za niezwykle rzadko spotykane zjawisko. Dlatego też jego wszystkie obiekty solne mają własną duszę i są abslolutnie niepodrabialne.