O NAS

Salt Relax

Team Salt Relax jest otwarty na potrzeby naszych klientów oraz otwarte oczy na rozwój europejskiego rynku. Oferujemy Państwu ekskluzywne wyposażenie wnętrz do hoteli, Wellness oraz centrów terapeutycznych, gabinetów lekarskich, kancelarii oraz do prywatnych pomieszczeń. Gwarantujemy bardzo szeroki wybór produktów!

Zaczęło się od lamp solnych, które były inne niż wszystkie

ól jest zbyt wartościowa, aby prezentować ją tylko w postaci granulatu do kąpieli. Tym samym wolimy prezentować ten minerał w postaci praktycznie nienaruszonej, powstałej 500 milionów lat temu w górach solnych, gdzie obecnie leży Pakistan. Dodatkowo nasz designer i pomysłodawca Edgar I. Comanescu stawia na naturalne surowce takie jak drewno i metal oraz na długi okres przydatności naszych produktów.

Najwyższej klasy, naturalne surowce

Bardzo starannie selekcjonujemy bloki solne: wybieramy te z najbardziej delikatną strukturą, fascynującymi kolorami w tonach bieli, pomarańczy oraz czerwieni. Ponadto troszczymy się o perfecyjne przygotowanie bloków solnych do produktów, które Państwu oferujemy: lamp solnych, stołów, regałów, paneli naściennych oraz ścian solnych.

Szorstkie bloki solne obrabiamy własnoręcznie wyprodukowanymi narzędziami, które umożliwiają osiągnięcie 2cm grubości kafelków solnych oraz ich niebywałą gładkość.

Początkowo oferowaliśmy nasze unikaty w drewnie, lecz obecnie na życzenie klientów używamy również stali szlechetnej, która również wygląda zdumiewająco.

achęcamy Państwa do obejrzenia naszych produktów oraz skontaktowanie się z nami. Chętnie odpowiemy na wszystkie pytania!