Tak wypowiadają się klienci o Firmie Salt Relax!

Opinia użytkownika sauny parowej

Przeczytajcie Państwo, jakie wrażenie odniosły osoby korzystające z sauny wyposażonej w panele Poseidon lub Xihe.

Poniższa recenzja pochodzi od naszego klienta, Axel'a Dohmann, który od 15 lat korzysta z sauny parowej. Ocenił produkt Poseidon oraz XIHE, które znajdują miejsce w saunach i kabinach na podczerwień.

"Jeśli zamkniesz oczy i skoncentrujesz się, to poczujesz jak otacza cię morskie powietrze.

Na początku byłem , jak większość, sceptyczny, czy produkty od Salt Relax w ogóle działają, a nie tylko wyglądają. Ale gdy pierwszy raz miałem styczność z tymi produktami w saunie, poczułem się tak, jakbym spacerował z rana po plaży nad morzem.

Zacznę od początku: korzystam z sauny parowej od 15 lat i ponieważ sam mam SPA i Wellness, naturalne jest , że mogłem a nawet musiałem wypróbować niezliczone ilości produktów i trendów. Do pierwszej propozycji od Salt Relax byłem nastawiony sceptycznie. Dlatego też na samym początku poprosiłem o panel Poseidon o wymiarach 80x 60 cm, aby móc wypróbować ten produkt w mojej prywatnej saunie w piwnicy.

Pierwsze działanie wprawiło mnie, delikatnie mówiąc, w zdumienie. Po pierwszym wdechu poczułem wyraźną obecność soli w powietrzu, co wystarczyło, aby poczuć się jak na spacerze nad morzem. Później chciałem tylko wiedzieć, co stanie się, gdy poleję kamienie wodą w celu stworzenia większej ilości pary. Działanie i zapach wzmocnił się podwójnie. Zafascynowany tym zjawiskiem zamówiłem do saun dla klientów większą ilość kamieni solnych od Salt Relax.

Byłem pewny, że klienci będą zachwyceni, dlatego wyjąłem stare kamienie z pieca i włożyłem tam, do temperatury wynoszącej 95 stopni, kamienie solne od Salt Relax. Polewałem kamienie zwykłą, czystą wodą. Już po pierwsziej łyżce wody czuć było sól w powietrzu a para stworzyła niezwykłą, nieznaną mi dotychczas mgłę.

Na języku czuć było smak soli, a po dziewięciu minutach w pomieszczeniu, które znam od lat, pojawiła się pełna morskiego zapachu chmura, mgła, którą można zaobserwować tylko będąc nad morzem. Wrażenie moich klientów było fenomenem, nawet dla mnie, dlatego do dziś zostaliśmy z Salt Relax i stworzyliśmy nawet specjalny ekskluzywny program do saun: 6-ścio minutową, saunę parową z kamieniami solnymi Salt Relax.

Od początku fascynujące były kolory kamieni solnych i fakt, że wypływa to z naturalnej ich struktury. Czerwonawe odcienie obłożone drewnem to coś zjawiskowego. Gdy zamówiłem panele naścienne dla poprawienia jakości powietrza w moim salonie, byłem i do dziś jestem zachwycony wyglądem tych produktów.

Ja, jako osoba korzystająca z sauny od lat i oferująca swoim klientom usługi w tym zakresie, bardzo gorąco polecam firmę Salt Relax. Jakość potwierdzają setki zachwyconych i zadowolonych klientów, którzy każdego dnia zostawiają pozytywne rekomendacje."

Seeheim- Jugenheim, 22 kwiecień 2011
Axel Dohmann, axel@siraxel.de

Opinia Jürgen'a David, który od lat prowadzi zakład mięsny

Przeczytajcie Państwo, dlaczego w każdej dojrzewalni powinna być ściana solna

"W naszej masarni „David” w mieście Worms sprzedajemy najlepszej jakości mięso w postaci sałatek, kiełbas i innych. Pierwszy raz o dojrzewalni usłyszałem w Sydney, że jest to wręcz „Show- Room”, byłem natychmiast zafascynowany. Właśnie słynny rzeźnik- Victor Churchill miał w swojej dojrzewalni ścianę solną. Podobny projekt chciałem urzeczywistnić w swojej firmie. Wiedziałem, że w efekcie końcowym stek dojrzewający w takim pomieszczeniu ma najlepszą jakość, jaką można w ogóle spotkać.

Od początku było dla mnie jasne, że będę posiadać ścianę solną. W lipcu 2012 roku udało się: mogłem w końcu zawiesić polędwicę wołową w mojej dojrzewalni do wyschnięcia.

Więcej klientów i wspaniała reklama

Moim celem było dalsze budowanie przekonania, że mój zakład mięsny należy do najlepszych. Tak też się stało, gdy powstała w nim ściana solna. Wielu klientów przyjeżdzało, aby zrobić zdjęcia i kupować moje właśnie produkty, pomimo że konkurencja jest dość duża. Nowi klienci przejeżdzali często nawet 50 kilometrów, aby móc kupić mięso właśnie u mnie! Był i jest to nadal wielki sukces i zyski.

Miejsce dla dojrzewalni ze ścianą solną wybrałem celowo tak, aby klienci mogli zobaczyć nową inwestycję. Nie ma lepszej reklamy. Dostawałem i dostaję wciąż pochwały i wyrazy szacunku za produkty, które są u mnie dostępne. Klientela mówi o mnie „ Wszyscy powinni tak sezonować wołowinę, jak Pan”!

Świeży zapach w masarni i mniej pracy dla masarza

Ściana solna jest w centrum dojrzewalni, gdzie sezonuję wołowinę. Dzięki soli, która pochodzi od Salt Relax, mięso w procesie dojrzewania staje się bardziej kruche, a smak w nim jest dużo bardziej skondensowany, bogatszy. Wie o tym każdy dobry masarz. W mojej dojrzewalni zawsze pięknie pachnie, nie czuć zapachu rozkładającego się mięsa, tak jak w innych masarniach bez ściany solnej. Kości podczas sezonowania wołowiny są zawsze trochę kleiste, niechlujne. Ten problem CAŁKOWICIE znika, kiedy posiada się ścianę solną.

zięki ścianie solnej nie muszę już używać łoju wołowego. Każdy dobry masarz wie, że w ten sposób unika się zepsucia mięsa, ponieważ sezonowanie trwa zwykle 3- 4 tygodnie. Ze ścianą solną nie muszę robić właściwie nic, cały proces odbywa się bez mojej ingerencji. Dlatego wydaję najlepsze steki wołowe do najlepszych restauracji.

a koniec chcę tylko dodać, że inwestycja w dojrzewalnie do sezonowania mięsa naprawdę się opłaciła. Steki wołowe, które w ten sposób powstają sprawiły, że zyskałem nowych klientów . Polecam wszystkim dobrym masarzom tego typu inwestycje, jeśli naprawdę zależy im na jakości!"

Zależy nam na Państwa opinii!

Państwa zdanie jest dla nas bardzo ważne. Prosimy o wysyłanie wszystkich opinii na adres mail@salt-relax.com. Dołączcie Państwa zdjęcia, a jeśli będziemy mogli z nich skorzystać, aby móc pochwalić się na portalach społecznościowych i dodatkowo zrobić Państwu najlepszą reklamę- będziemy bardzo szczęśliwi.